x
Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2006 yılında Karasoku Mahallesi Postane Caddesi’ndeki ilk yerimizde türban tasarım, giyim, eşarp ve abiye kıyafet işi ile sektöre adım attık. 2015 yılına kadar her geçen gün büyümemizi sürdürerek işimizi devam ettirdik.

Daha sonra düğün sektöründeki gelişimler ve gelinlik modellerinde artan çeşitlilik nedeniyle aynı sene Toprak Plaza’da son trend gelinlikleri satışa sunduğumuz modaevimizi açtık. Tasarımını bizim yaptığımız şık ve zarif gelinlik çeşitlerimizi Adana’daki en usta ellere diktirerek burada satışa sunduk. Diğer yandan Adana’da ilk türban tasarımı yapan kişi olarak türban tasarımı hizmetine de devam ettik.

İlerleyen zamanlarda Adanalıların tasarımı bize ait gelinlik modellerine yoğun ilgi göstermeleri nedeniyle taleplere daha kolay cevap verebilmem amacıyla Toprak Plaza ikinci katta ikinci şubemizi açtık.

Tuğbam Gelinlik olarak nihai hedefimiz; kurumsal bir firma haline gelerek farklı şehirlerde şubeler açmaktır. Müşterilerimizi en şık ve zarif gelinlik modellerimiz ile buluşturarak en özel ve önemli günlerini unutulmaz kılarak onlara güzel anılar bırakmayı amaçlıyoruz.

Tuğbam Gelinlik olarak güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve trendleri takip ederek tasarımını yaptığımız gelinlik, tesettür gelinlik, kınalık, tesettür kınalık, nişanlık ve tesettür nişanlık çeşitlerimiz ile her geçen gün daha çok katma değer üreterek büyümemizi devam ettiriyoruz.